DARMOWA DOSTAWA dla zamówień powyżej 150 zł!

Gwiazdy zwierzętom

Gwiazdy Zwierzętom to wydarzenie, które zajmuje szczególne miejsce w naszym kalendarzu. W tym roku było dla nas jeszcze bardziej wyjątkowe niż zwykle – nasza firma, jako partner pokazu, zadbała o to, aby zwierzaki zyskały dostęp do akcesoriów, które sprawiły, że ich codzienność nabrała jeszcze więcej lekkości i beztroski!

Gwiazdy Zwierzętom - Psia Elita partnerem wydarzenia

Wszyscy, którzy pragnęli w jakiś sposób poprawić byt psiaków z Pruszkowskiego Stowarzyszenia Na Rzecz Zwierząt, pojawili się 11 września w pałacu w Brwinowie. Na pomoc mogły liczyć również psy porzucone w wyniku wojny w Ukrainie, które otrzymały mnóstwo karmy i leków, ale także liczne, przydatne na co dzień akcesoria, które ułatwiają opiekunom zajmowanie się zwierzakami.

Wśród zaproszonych gości pojawiły się takie osobistości, jak Iwona Węgrowska, Magdalena Szejbal, Anna Głogowska, Anna Powierza, Karolina Motylewska czy Eliza Gwiazda. Każda z nich miała przy sobie podopiecznego – psiaka, który szukał swojego domu. Akcja zakończyła się sukcesem, a zadowoleni okazali się nie tylko goście, ale także merdające z radości psiaki!

Lepszy los zwierząt na pierwszym miejscu

Jesteśmy dumni, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego spotkania. Z przyjemnością przekazaliśmy wyprawki dla adoptowanych piesków, które dzięki akcji Gwiazdy Zwierzętom znalazły kochające domy. Podarowane przez nas akcesoria z pewnością umilą im poznawanie miejsc, w których wreszcie poczują się jak u siebie. Oby więcej takich spotkań i tak wspaniałych ludzi, którym los zwierząt nie jest obojętny!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl